Kontakt pro informace a přihlášení

becetka (a) gmail.com 

5. závod Vltava 23 - 20.9.2014

30.8.2014 NOVINKA Závody, Trvalý odkaz

Přihlášení:

  1. Víťa T./Bečetka
  2. Pavel M./ronny
  3. Přemek S./Přemet:-)
  4. Emil P./emilpesek 
  5. Vlastimil V.
  6. Jaroslav R.
  7. Jarda D./jaradol
  8. Marek P./agny
  9. Radek K./ryba-de
  10. Jan T./Tiky Květák
  11. Pavel B.
  12. Radek S./Rejdy

Sraz 49°2'48.668"N, 14°26'50.421"E

Harmonogram:

7:00 sraz, rozlosování obou kol, vytyčení úseků, kontrola návnad
7:30 příprava, vstup do sektoru - 1. signál
8:35 krmení - 2. signál
8:45 začátek 1. kola - 3. signál
11:40 4. signál před koncem kola
11:45 konec kola - 5. signál - přesun
12:15 příprava, vstup do sektoru - 1. signál
12:50 krmení - 2. signál
13:00 začátek 1. kola - 3. signál
15:55 4. signál před koncem kola
16:00 konec kola - 5. signál
16:15 vyhlášení výsledků


Jury: Víťa T., Pavel M.

Komentář ke článku (0)

4. závod Otava 1 - 23.8.2014

10.8.2014 NOVINKA Závody, Trvalý odkaz

Přihlášení:

  1. Petr M./dewar
  2. Vítězslav T./Bečetka
  3. Pavel M./ronny
  4. Přemek S./Přemet:-)
  5. Emil P./emilpesek 
  6. Vlastimil V.
  7. Pavel B.
  8. Jarda D./jaradol
  9. Marek P./agny
  10. Jan M./killer1
  11. Radek K./ryba-de
  12. Daniel M./Dandy-s
  13. Petr G.

7:00 sraz, rozlosování, vytyčení úseků
7:30 příprava, vstup do sektoru - 1. signál  (kontrola návnad může proběhnout až do konce přípravy)
8:20 krmení - 2. signál
8:30 začátek kola - 3. signál
13:25 3. signál před koncem kola
13:30 konec kola - 4. signál
13:45 vyhlášení výsledků

V případě navýšení účastníků nad dvanáct bude zvážen závod o dvou kolech, v tom případě by se konec akce prodloužil cca o dvě hodiny.

Rozhodčí:  Vláďa J./jany25

Jury: Vítězslav T., Pavel M., Vláďa J., Petr M.

Komentář ke článku (0)

Změna celkového pořadí ligy

Na základě návrhu některých závodníků jsme se v jury rozhodli změnit původní propozice a hodnotit celkové pořadí ligy ne jen těm, kteří se účastní od začátku celého seriálu závodů, ale všem s tím, že jednotlivé závody budou bodově ohodnoceny a do ligového pořadí se bude umístění závodníkům počítat podle bodů získaných v jednotlivých závodech dle následující tabulky. Tím nebudou znevýhodněni ti, kteří se nemohli některého závodu zúčastnit (závodů je hodně, takže pravděpodobnost neúčasti z pracovních nebo jiných důvodů je relativně vyšší). Nové pořadí ligy bude aktualizováno.

2. závod Vltava 20 Nový Dvůr - 17.5.2014

17.5.2014 NOVINKA Závody, Trvalý odkaz

Přihlášení:

  1. Petr M./dewar
  2. Víťa T./Bečetka
  3. Pavel M./ronny
  4. Přemek S./Přemet:-)
  5. Marek P./agny
  6. Emil P./emilpesek 
  7. Vlastimil V.
  8. Jaroslav R.
  9. Jarda D./jaradol
  10. Tomáš V./unudle
  11. Luboš T./Lubos 99
  12. Pavel B.
  13. Petr V.
  14. Pavel V.
  15. Radek K./ryba-de
  16. Karel K./kadlan

Sraz na parkovišti u závory u rekreačního zařízení Nový Dvůr 49°14'6.510"N, 14°23'35.988"E

Harmonogram:

7:00 sraz, rozlosování obou kol, vytyčení úseků, kontrola návnad
7:30 příprava, vstup do sektoru - 1. signál
8:35 krmení - 2. signál 
8:45 začátek 1. kola - 3. signál
11:40 4. signál před koncem kola
11:45 konec kola - 5. signál - přesun
12:15 příprava, vstup do sektoru - 1. signál
12:50 krmení - 2. signál 
13:00 začátek 1. kola - 3. signál 
15:55 4. signál před koncem kola 
16:00 konec kola - 5. signál
16:15 vyhlášení výsledků

Trať 49°14'18.970"N, 14°23'40.632"E

Rozhodčí:  Vláďa J./jany25
Jury: Víťa T., Pavel M., Vláďa J., Petr M. 

Komentář ke článku (0)

Harmonogram 2. závodu JČFL

Byl vytvořen harmonogram 2. závodu na Novém Dvoře.

http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/?id=7443

[ První | << | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> | Poslední ]